Лямур 4
599 грн
Виберіть матеріал
Виберіть розмір
* Фото можна відправити нам в viber/telegram/email - як картинку або як файл. Після оформлення замовлення буде посилання для швидкої відправки повідомлення
Текст для постера
* Якщо виникли труднощі - натискайте "продовжити" та оформляйте замовлення - наш менеджер з Вами зв'яжеться та все владнає.
Часті питання
Чи можна використовувати своє фото в постері?
Навіть потрібно! Фото можна нам надіслати після оформлення замовлення. Також можемо зробити кілька варіантів (з різними фото), щоб Вам було зручно вибрати відповідний стиль і оформлення
З чого зроблений постер? Які папір, рамка та полотно?
Ми друкуємо виключно на фотопапері преміум-класу з шовковистою текстурою, товщина листа плаката приблизно як стопка з 6-8 аркушів звичайного паперу. Картини заправляються в якісні рамки з антибліковим склом. Товщина стінок рамки залежить від розміру картини. Якщо бажаєте - можемо надіслати Вам фото рамок для порівняння.
Для друку на полотні використовується натуральна тканина високої якості. Натяжка проводиться галерейним методом на дерев'яний підрамник.
Чи можливо замовити нестандартне оформлення або розмір?
Так, звичайно. Просто в коментарі до замовлення або при спілкуванні з нашим менеджером повідомте свої побажання - ми все зробимо
Як оплатити?
Оплата проводиться на картку ПриватБанку або monobank. Також можемо відправити з післяплатою (Нагадуємо, що в такому разі буде додаткова комісія з боку Нової Пошти за переказ грошей)
Що з доставкою? Скільки коштує?
З доставкою все просто!) Ми відправляємо замовлення Новою Поштою, вартість відповідно до тарифів перевізника - від 60 грн, залежно від розміру картинки. Точну суму можете уточнити в менеджера при оформлення замовлення.
Зв'яжіться з нами
будь-яким зручним способом