Світлий
Виберіть матеріал
Виберіть розмір
Дані зоряної карти
  Місто
  Дата
Відомо точний час?
Додаткові параметри карти
Додаткові параметри карти
* Якщо виникли труднощі - натискайте "продовжити" та оформляйте замовлення - наш менеджер з Вами зв'яжеться та все владнає.
Часті питання
Як можна перевірити точність розташування зоряного неба на моїй карті?
Перевірити точність розташування зоряного неба на вашій карті ви можете самостійно в будь-якій онлайн обсерваторії або, наприклад, на інтернет ресурсі https://www.skymaponline.net/ (по координатам та часу, враховуйте часові пояси)
З чого зроблена зоряна карта? Який папір, рамка, полотно?
Ми друкуємо зоряні карти на сатиновою та глянцевому фотопапері преміум-класу, товщина листа плаката приблизно як стопка з 5 аркушів звичайного паперу. Картини заправляються в якісні рамки з антибліковим склом, товщина рамки залежить від розміру картини. За бажання можемо надіслати фото рамок (у вайбер, телеграм тощо).
Для друку на холсті використовується натуральне полотно високої якості. Натяжка проводиться галерейним методом на дерев'яний підрамник.
Який варіант зоряної карти мені вибрати?
Є 3 варіанти виготовлення зоряної карти:
1. Карта в рамці зі склом - при покупці ви отримуєте, персональну зоряну карту в рамці з антибліковим склом і подарунковим упакуванням в комплекті.
2. Карта на полотні - карта, надрукування на натуральному холсті з галерейного натяжкою.
3. Електронна версія - ми виготовимо зоряну карту по вашим параметрам і відправимо на вашу електронну адресу або в будь-який зручний для Вас меседжер.
Чи можна зробити свій підпис до карти?
Потрібно! Карта виготовляється за вказаними вами даними - дата, місце події, часу і текстове послання (підпис). Вказати необхідні для виготовлення дані ви зможете на етапі оформлення замовлення, а якщо у вас виникнуть труднощі з пошуком відповідного до вашого події текстового послання, наш менеджер допоможе вам і підкаже найпопулярніші і романтичні : )
Як оплатити?
Відправляємо наложеним платежем, оплата проводиться післяплатою (при отриманні відправлення на новій пошті)
Що з доставкою? Скільки коштує?
З доставкою все просто! Ми відправляємо замовлення Новою Поштою, вартість відповідно до тарифів перевізника - це від 60 грн, залежно від розміру картинки. Точну суму можете уточнити в менеджера при оформлення замовлення (перед відправкою).
Зв'яжіться з нами
будь-яким зручним способом