Аудіо-Постер

Подаруй картину зі своїм голосом, який можна побачити і почути
Швидка відправка, подарункова упаковка, якісні матеріали
Безпечна оплата при отриманні на пошті
В стильній рамці з антибліковим склом або натуральне полотно з галерейного натяжкою на дерев'яний підрамник
Що таке аудіо-постер?
Ми зробимо візуалізацію Вашого голосу. Саме так виглядає Ваш голос і слова. Крім того, відсканувавши QR-код можна почути Ваш звуковий запис
В рамці зі склом Аудіо-постер надрукований на шовковистому фотопапері премімум-класу, в стильній рамці з антибліковим склом
На полотні Аудіо-постер надрукований на натуральному полотні з галерейного натяжкою на підрамник
В форматі JPEG Електронний файл для самостійного друку в будь-якій друкарні або фотостудії. Готовий файл надсилаємо за 15 хвилин
Часті питання
Як можна намалювати мій голос?
Спеціально розроблені алгоритми візуалізують звукові хвилі, з яких складається Ваше звукове повідомлення. Вид звукової хвилі залежить від самого голосу і вимовлених слів або звуків.
Як прослухати голос з аудіо-постера?
На постері зображений QR-код. Навівши на нього камеру - телефон відкриє Ваше звукове повідомлення і відтворить його. Саме той Ваш файл, який ви надіслали нам. Ваш голос, Ваші слова.
З чого зроблений постер? Які папір, рамка та полотно?
Ми друкуємо виключно на фотопапері преміум-класу з шовковистою текстурою, товщина листа плаката приблизно як стопка з 6-8 аркушів звичайного паперу. Картини заправляються в якісні рамки з антибліковим склом. Товщина стінок рамки залежить від розміру картини. Якщо бажаєте - можемо надіслати Вам фото рамок для порівняння.
Для друку на полотні використовується натуральна тканина високої якості. Натяжка проводиться галерейним методом на дерев'яний підрамник.
Чи можливо замовити нестандартне оформлення або розмір?
Так, звичайно. Просто в коментарі до замовлення або при спілкуванні з нашим менеджером повідомте свої побажання - ми все зробимо
Як оплатити?
Оплата проводиться на картку ПриватБанку або monobank. Також можемо відправити з післяплатою (Нагадуємо, що в такому разі буде додаткова комісія з боку Нової Пошти за переказ грошей)
Що з доставкою? Скільки коштує?
З доставкою все просто!) Ми відправляємо замовлення Новою Поштою, вартість відповідно до тарифів перевізника - від 60 грн, залежно від розміру картинки. Точну суму можете уточнити в менеджера при оформлення замовлення.
Зв'яжіться з нами
будь-яким зручним способом